„Greckie wakacje Charliego"

Utworzono: czwartek, 22, czerwiec 2017

Grecja

Uczniowie klas czwartych szkoły podstawowej biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinning „Teddy Bear travels around Europe". Projekt zakłada poznawanie elementów kultury różnych krajów oraz ćwiczenie języka angielskiego. Dziesięć szkół partnerskich wspólnie zdecydowało, aby misia, który właśnie odbywa podróż po Europie, nazwać Charlie McTeddy. Nasz podróżnik wraz z dziennikiem podróży wyruszył z Polski do Szkocji na początku marca, następnie odwiedził Hiszpanię, Włochy, Chorwację, Macedonię i tydzień temu dotarł do Grecji. Ponieważ w wielu krajach wakacje rozpoczęły się już 9 czerwca, a nawet 31 maja, Charlie spędzi lato w pięknej i słonecznej Grecji. W nowym roku szkolnym odwiedzi jeszcze Turcję, Rumunię, Litwę i z bagażem doświadczeń oraz wspomnień zgromadzonych w dzienniku podróży wróci do Polski. Autorem projektu i opiekunem grupy eTwinnersów jest nauczycielka języka angielskiego p. Joanna Szatraj.

Więcej zdjęć z projektu w szkolnej galerii zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia!