Kwesta na renowację pomnika ś.p. pani Heleny Ficińskiej

Utworzono: czwartek, 02, listopad 2017

W dniach 31 października – 01 listopada br. uczniowie naszej szkoły przeprowadzili na cmentarzu parafialnym zbiórkę pieniędzy na rzecz renowacji pomnika ś.p. pani Heleny Ficińskiej, która pracowała w szkole w Grabowcu w latach 1917 – 1970. Podczas kwesty zebrano 2219, 73 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, a tych którzy chcieliby jeszcze wesprzeć finansowo naszą inicjatywę zachęcamy do dokonywania wpłat na rachunek bankowy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Grabowcu nr 27 2030 0045 1170 0000 0383 8110 z dopiskiem „Helena Ficińska".