Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Czy nasi uczniowie pojadą do Strasburga?

Drukuj
Utworzono: wtorek, 07, listopad 2017

 

karolina 2

 

        Uczniowie naszego liceum ogólnokształcącego: Karolina Barańska, Magdalena Bernard, Karol Kudyba, Justyna Jabłońska, Małgorzata Matwiejczuk zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego Konkursu Wiedzy o bł. Karolinie Kózkównie. Etap diecezjalny konkursu odbędzie się 13 listopada, a rozstrzygnięcie już 17 listopada. Nagrodą główną w konkursie jest 5-cio dniowy wyjazd do Strasburga. Trzymamy kciuki za naszych uczniów!

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB