Czy nasi uczniowie pojadą do Strasburga?

Utworzono: wtorek, 07, listopad 2017

karolina 2

Uczniowie naszego liceum ogólnokształcącego: Karolina Barańska, Magdalena Bernard, Karol Kudyba, Justyna Jabłońska, Małgorzata Matwiejczuk zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego Konkursu Wiedzy o bł. Karolinie Kózkównie. Etap diecezjalny konkursu odbędzie się 13 listopada, a rozstrzygnięcie już 17 listopada. Nagrodą główną w konkursie jest 5-cio dniowy wyjazd do Strasburga. Trzymamy kciuki za naszych uczniów!