Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Akademia z okazji 99. Rocznicy odzyskania Niepodległości

Drukuj
Utworzono: piątek, 10, listopad 2017

 

P1010395

 

        W przededniu Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, mająca na celu uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę wolności. Okolicznościową część artystyczną przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anny Danilczuk, pani Anny Mandziuk, pani Joanny Szatraj i pana Karola Chilewicza. O oprawę plastyczną akademii zatroszczyła się pani Zofia Greniuk.  

          

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB