Wycieczka klas I-III do Muzeum Bombki Choinkowej

Utworzono: środa, 29, listopad 2017

P1010589

27 listopada br. 61 -  osobowa grupa uczniów z  klas I-III  uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Uczniowie mieli możliwość zwiedzania z przewodnikiem nowoczesnej fabryki. Zobaczyli linię produkcyjną oraz szeroki wybór wzorów i kolorów pięknych bombek. Dzieci uczestniczyły też w warsztatach, gdzie stworzyły własny projekt bombki. Dodatkowo na pamiątkę każde dziecko otrzymało bombkę ze swoim imieniem. Uczniowie mieli możliwość samodzielnie dokonać zakupu bombek, które najbardziej im się podobały. Wszystkim smakował też obiad w  Karczmie  Jorgula.

Opiekunami wycieczki były: panie: Elżbieta Pomazanka, Jolanta Bednaruk, Krystyna Wróbel, Jolanta Sieczkowska. Organizatorem wycieczki była p. Lucyna Marnik. Korzystaliśmy z oferty Biura Podróży „Antea".

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wycieczki w szkolnej galerii zdjęć