„Witaj Mikołaju!"

Utworzono: czwartek, 07, grudzień 2017

P1010680

Pod tym hasłem uczniowie klas I-III w dniu 6 grudnia br. spotkali się w sali zabaw z długo oczekiwanym gościem – Mikołajem. Mikołaj przybył do naszej szkoły wraz z dwiema pomocnicami, które pomagały w rozdawaniu prezentów. Uczniowie klasy drugiej powitali Mikołaja montażem słowno-muzycznym. Mikołaj pamiętał o prezentach dla wszystkich dzieci.

Mikołaju Święty  - dziękujemy Ci za prezenty!

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ze spotkania w szkolnej galerii zdjęć