Wyniki Konkursu „Największa i Najpiękniejsza Kartka Świąteczna" – wyniki konkursu organizowanego przez SU

Utworzono: środa, 03, styczeń 2018

22 grudnia 2017 r. Komisja Konkursowa w składzie: p. Jolanta Bednaruk vel Bednarczuk, p. Daria Kodeniec, p. Dorota Zapalska oceniły prace przygotowane przez uczniów klas gimnazjalnych w konkursie „Największa i Najpiękniejsza Kartka Świąteczna", zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski gimnazjum. Ocenienie i wyłonienie zwycięzcy okazało się nie lada wyzwaniem, ponieważ  wszystkie przygotowane kartki były bardzo pomysłowe i piękne. Głównym kryterium było samodzielne wykonanie poszczególnych elementów dekoracji, kreatywność oraz  zachowanie świątecznej atmosfery. Maksymalnie można było zdobyć 30 punktów. Po podliczeniu punktów, zwycięzcą konkursu została klasa II B. Gratulujemy zwycięzcom!