Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Utworzono: poniedziałek, 08, styczeń 2018

DSC 1006

4 stycznia br. odbył się w Szkole Podstawowej w Miączynie  Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Nasi uczniowie w zdobyli trzy III miejsca w różnych kategoriach. Maja Skrzyńska i Maja Pijajko  - III miejsce w kategorii solista-duet, klasy I –III, Martyna Winiarska -  III miejsce w kategorii solista-duet, klasy IV – VII oraz zespół wokalno-instrumentalny - III miejsce w kategorii zespół-chór, klasy IV – VII. Zespół wystąpił w składzie: śpiew – Wiktoria Jałowicka, Aleksandra Kołodziej, Amelia Seń, Michał Zwoliński, Alan Kusy, Karol Litwin, instrumenty – Przemysław Deda, Mateusz Sowiński, Tomasz Jabłoński, Kacper Jaroszyński.

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!