Uczniowie liceum ogólnokształcącego w „Radio Lublin”

Utworzono: piątek, 26, styczeń 2018

radio

12 stycznia 2018 r. uczniowie liceum ogólnokształcącego: Karolina Popek, Rafał Adamczuk, Michał Pomazanka wraz Panią Elżbietą Widyma - dyrektor naszego Zespołu i Panem Wojciechem Hołosyniukiem – nauczycielem wychowania fizycznego uczestniczyli w nagraniu radiowym w Radio Lublin, reportażu Pani Czesławy Borowik „Na lepszy sen” poświęconemu Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubelszczyzny. Nasi uczniowie wypowiadali się o młodzieżowych drużynach pożarniczych, obozach szkoleniowych prowadzonych dla „młodych strażaków” w Krasnobrodzie, na których przeszli przeszkolenie. Nagrana audycja została wyemitowana na antenie Radia Lublin w Kalejdoskopie regionalnym.