Bal Gimnazjalny 2018

Utworzono: środa, 31, styczeń 2018

bal gim 1

W sobotę 27 stycznia po raz kolejny w historii naszej szkoły odbył się Bal Gimnazjalny dla uczniów klas trzecich. Spotkanie w hali sportowej rozpoczęli Kinga Buczak, Sylwia Rachańska i Karol Gmitrowicz, którzy powitali zaproszonych gości oraz podziękowali wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w przekazywanie wiedzy i wychowanie. Pani dyrektor Elżbieta Widyma oficjalnie otworzyła bal oraz życzyła uczniom wspaniałej i udanej zabawy. Po krótkich wystąpieniach rozpoczął się długo przygotowywany i wyczekiwany polonez, przygotowany pod kierunkiem pani Hanny Pedowskiej. Miłą niespodzianką było zatańczenie przez uczniów „Skrzypka”. Następnie przez kilka kolejnych godzin nie ustawała wspaniała zabawa. Uczestników balu urzekała piękna dekoracja przygotowana pod czujnym okiem pani Zofii Greniuk.

Gorąco dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Balu oraz wychowawcom pani Zofii Greniuk i pani Jadwidze Kanarszczuk.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z balu w szkolnej galerii zdjęć