Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Bal Gimnazjalny 2018

Drukuj
Utworzono: środa, 31, styczeń 2018

 

bal gim 1

 

       W sobotę 27 stycznia po raz kolejny w historii naszej szkoły odbył się Bal Gimnazjalny dla uczniów klas trzecich. Spotkanie w hali sportowej rozpoczęli Kinga Buczak, Sylwia Rachańska i Karol Gmitrowicz, którzy powitali zaproszonych gości oraz podziękowali wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w przekazywanie wiedzy i wychowanie. Pani dyrektor Elżbieta Widyma oficjalnie otworzyła bal oraz życzyła uczniom wspaniałej i udanej zabawy. Po krótkich wystąpieniach rozpoczął się długo przygotowywany i wyczekiwany polonez, przygotowany pod kierunkiem pani Hanny Pedowskiej. Miłą niespodzianką było zatańczenie przez uczniów „Skrzypka”. Następnie przez kilka kolejnych godzin nie ustawała wspaniała zabawa. Uczestników balu urzekała piękna dekoracja przygotowana pod czujnym okiem pani Zofii Greniuk.

     Gorąco dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Balu oraz wychowawcom pani Zofii Greniuk i pani Jadwidze Kanarszczuk.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z balu w szkolnej galerii zdjęć

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB