Ogólnopolski projekt eTwinning „Listy do Stulatki. Sto lat Wolności”

Utworzono: poniedziałek, 05, marzec 2018

W szkole podstawowej i gimnazjum jest realizowany ogólnopolski projekt eTwinning  „Listy do Stulatki. Sto lat Wolności".  Pomysł projektu pojawił się w związku z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i licznymi działaniami, jakie z tej okazji podejmują szkoły. Projekt polega na pisaniu listów z życzeniami, wspomnieniami itp. do Jubilatki - Stuletniej Wolnej Polski i wysyłanie ich do naszej szkoły, gdzie w maju powstanie z nich księga pamiątkowa.

Do projektu, którego autorką jest p. Joanna Szatraj, przystąpiło 47 szkół z całej Polski.