Wycieczka do Zamościa

Utworzono: sobota, 10, marzec 2018

IMG 1342

Pobyt w Zamościu zaczęliśmy od obejrzenia filmu „Cudowny chłopak", który wywoływał u nas momentami uśmiech, ale głównie wzruszał do łez. Od pierwszego momentu porwała nas akcja tej opowieści, mądrze skonstruowane i zagrane postacie bohaterów. Ten film powinien zobaczyć każdy, aby przekonać się, że w życiu trzeba nauczyć się trudnej sztuki czerpania radości z każdej przeżytej chwili.
       Tak pozytywnie nastawieni ruszyliśmy na podbój Arsenału, który był alternatywą dla zamkniętego lodowiska. Nie mogliśmy co prawda zaprezentować swoich mistrzowskich umiejętności w jeździe na łyżwach, ale podziwialiśmy kolekcję militariów z dawnych czasów. Korzystając z pierwszego ciepłego dnia, spacerowaliśmy po zamojskiej "Alei Sław", gdzie zgadywaliśmy, kim są postacie prezentowane na zdjęciach.
      Wracając do szkoły wypatrywaliśmy pierwszych oznak wiosny, w czym skutecznie przeszkadzał nam deszcz.
Dziękujemy za udany wyjazd!