Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Wycieczka do Zamościa

Drukuj
Utworzono: sobota, 10, marzec 2018
 
IMG 1342
 
 
       Pobyt w Zamościu zaczęliśmy od obejrzenia filmu „Cudowny chłopak", który wywoływał u nas momentami uśmiech, ale głównie wzruszał do łez. Od pierwszego momentu porwała nas akcja tej opowieści, mądrze skonstruowane i zagrane postacie bohaterów. Ten film powinien zobaczyć każdy, aby przekonać się, że w życiu trzeba nauczyć się trudnej sztuki czerpania radości z każdej przeżytej chwili. 
       Tak pozytywnie nastawieni ruszyliśmy na podbój Arsenału, który był alternatywą dla zamkniętego lodowiska. Nie mogliśmy co prawda zaprezentować swoich mistrzowskich umiejętności w jeździe na łyżwach, ale podziwialiśmy kolekcję militariów z dawnych czasów. Korzystając z pierwszego ciepłego dnia, spacerowaliśmy po zamojskiej "Alei Sław", gdzie zgadywaliśmy, kim są postacie prezentowane na zdjęciach.
      Wracając do szkoły wypatrywaliśmy pierwszych oznak wiosny, w czym skutecznie przeszkadzał nam deszcz.
Dziękujemy za udany wyjazd!

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB