Makulatura na studnie

Utworzono: sobota, 14, kwiecień 2018

Makulatura-na-studnie

Od połowy marca do 10 kwietnia br. w naszej szkole trwała zbiórka makulatury na budowę studni głębinowej. Oddając makulaturę wspieramy mieszkańców Afryki w uzyskaniu dostępu do czystej wody. Udało nam się zebrać ponad 1 tonę makulatury. Kilogram makulatury to 75 litrów wody dla Afryki.
            Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło, które może uratować życie lub zmienić byt wielu ludzi na lepsze.
Szkolne Koło Wolontariatu