Gościnnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu

Utworzono: poniedziałek, 14, maj 2018

10 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu odbyła się uroczystość podczas której miało miejsce podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Sienkiewicz naszym autorytetem", zorganizowanego w ramach obchodów 100-lecia tej szkoły.
W kategorii szkół podstawowych dyplom i nagrodę za zajęcia drugiego miejsca otrzymała Wiktoria Jałowicka (kl.4a). W kategorii gimnazjum dyplom i nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała Aleksandra Walkowska (kl. 2A) i Natalia Rodzik (kl. 2A) za zajęcie trzeciego miejsca.
Podczas tej samej uroczystości zostały wręczone nagrody za konkurs „XVI Spotkanie z Biblią". Otrzymała ją Karolina Chudzik (kl. 2B), za zajęcie trzeciego miejsca.
Uczennice do konkursów przygotowały nauczycielki języka polskiego - pani Teresa Goździejwska i pani Agnieszka Jałowicka.
Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie na uroczystość, a nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.