Dzień Matki w kl. I-III

Utworzono: poniedziałek, 04, czerwiec 2018

P1020223

25 maja był dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej bardzo uroczystym dniem, ponieważ do szkoły przybyły mamy zaproszone na akademię z okazji ich święta. Już od dłuższego czasu dzieci przygotowywały się do tej uroczystości. Wszyscy wytrwale ćwiczyli wiersze, piosenki i  scenki, aby godnie wypaść przed mamami. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych i klasy drugiej. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków,  gorących  życzeń płynących z małych serduszek. Ostatnim punktem tej uroczystości był wspólny poczęstunek w klasach.

Uczniom gratulujemy wspaniałego występu, a Mamom życzymy wszystkiego dobrego, nie tylko w Dniu Matki.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć