Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Drukuj
Utworzono: niedziela, 10, czerwiec 2018
 
DSCN4832
 
 
     5 czerwca br. nauczyciele języka angielskiego już po raz szósty zorganizowali w naszej szkole wokalne zmagania w języku angielskim.W tym roku w konkursie prezentowali się uczniowie z czterech szkół: Zespołu Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii, SP w Miączynie, SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach oraz SP im. H Sienkiewicza i Publiczne Gimnazjum w Komarowie Osadzie. Nie zabrakło również reprezentantów naszego Zespołu Szkół.

   Komisja konkursowa wyłoniła po troje laureatów w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie uczniów szkół podstawowych wygrała Julia Michalewska z Zespołu Szkół w Werbkowicach. Drugie miejsce zajęła reprezentantka Wojsławic - Magdalena Łazorczyk. Trzecie miejsce wywalczył duet z Komarowa Osady Maura Więcek i Zofia Biszczan. Wśród gimnazjalistów najpiękniej zaśpiewała nasza uczennica Karolina Mamczur. Na drugim miejscu znalazły się dziewczyny z Komarowa Osady - Wiktoria Mazur i Amelia Szajewska. Trzecie miejsce wyśpiewała Oliwia Adamczuk, reprezentantka naszego gimnazjum. Jury, któremu przewodniczyła pani Beata Leluch, dyrektor Centrum Języka Angielskiego w Zamościu, przyznało również dwa wyróżnienia dla Katarzyny Chodak, uczennicy SP w Miączynie oraz Igora Karczmarza, ucznia naszego gimnazjum. 

     Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, ale też możliwość nagrania swoich piosenek w Studio Orange Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowcu.

 
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB