Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Piknik Rodzinny

Drukuj
Utworzono: wtorek, 12, czerwiec 2018

 

DSC00771

 

       W dniu 7 czerwca br. odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny, który był okazją do zabawy i integracji wszystkich dzieci z ich rodzinami oraz nauczycielami. Każda klasa mogła zaprezentować się na scenie. Wśród popisów znalazły się występy taneczne, wokalne oraz koncert zespołu muzycznego „Pozytywnie Zakręceni". Ważnym elementem pikniku była już trzeci raz w historii szkoły gala wręczania „Talentów". Nominowani uczniowie otrzymali statuetki „SUPER TALENT" w kategoriach, takich jak: Mistrz, Społecznik Roku, Sportowiec Roku oraz Super talent artystyczny.Poza występami organizatorzy przygotowali wiele ciekawych konkursów oraz rozgrywki sportowe.

 

 

       W organizację pikniku włączyły się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Grabowca  Góry, które również przygotowały wiele atrakcji i konkursów dla dzieci i ich rodziców.  Ciekawostką dla dzieci były również wóz strażacki oraz policyjny, które mogły podziwiać od środka, atrakcją również okazał się pies policyjny. Wszystkie dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z takich atrakcji, jak: zjeżdżalnie dmuchane, statek do skakania, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy.

   

Wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku Rodzinnego 2018 bardzo dziękujemy.  Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsorów.  A byli wśród nich:

Bank PKO BP oddział w Zamościu

Delikatesy Centrum z Grabowca

Bank Spółdzielczy w Grabowcu 

Rada Rodziców przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu 
Stacja Paliw „BARTI"

Multi Finance – Paulina Popek

„Krystozam" - Pawilon Handlowy

Hurtownia Artykułów Papierniczych „AZET".

Dziękujemy również:

KGW z Grabowca Góry,

Policji z Zamościa oraz Miączyna,

Strażakom z Grabowca.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z imprezy w szkolnej galerii zdjęć

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB