„Piosenka Przedszkolna"

Utworzono: poniedziałek, 18, czerwiec 2018

Dnia 15 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się konkurs muzyczny pt. „Piosenka Przedszkolna". Dzieci miały za zadanie zaśpiewanie piosenki poznanej w przedszkolu. Występy przedszkolaków oceniało jury, w którego skład wchodziły panie Nina Oktaba i Joanna Szatraj. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Małgorzata Hołosyniuk.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i dzieci starsze.

W kategorii dzieci młodszych wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Sylwia Wójciuk z oddziału Maluchy,

II miejsce – Amelia Kulik z oddziału Maluchy,

III miejsce – Zuzanna Popek z oddziału Maluchy.

W kategorii dzieci starszych:

I miejsce – Adam Woźniak z oddziału 0b,

II miejsce – Julia Kulik z oddziału 0a,

III miejsce – Anika Nowoświatłowska z oddziału 0a.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.