Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Matematyczne sukcesy naszych uczniów

Drukuj
Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018
 
 
        Uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych z matematyki ,,Panda" i ,,Leon" i otrzymali dyplomy uznania za udział, a dwoje z nich odniosło sukcesy:- uczennica klasy IIA gimnazjum Natalia Rodzik zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  ,,Panda" i otrzymała dyplom wyróżnienia-  uczeń klasy VIa szkoły podstawowej Paweł Jabłoński uzyskał III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Leon" i otrzymałdyplom laureata oraz nagrodę książkową
      Organizacją konkursu zajęły się nauczycielki matematyki p. Maria Pawłowska i p. Marzena Salińska i one również otrzymały podziękowania za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursów.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB