Wycieczka w Bieszczady

Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018

W dniach 11-12.06 br. uczniowie klas IV pod opieką pani Anny Mandziuk, Hanny Pedowskiej i pana Wojciecha Hołosyniuka wybrali się na wycieczkę w Bieszczady. W programie wyprawy znalazły się m.in. spacer po Zaporze w Solinie, zdobywanie szczytu Połoniny Wetlińskiej i wizyta w „Chatce Puchatka", a także rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.  Nie zabrakło także lekcji historii podczas zwiedzania ruin zamku w Przemyślu. Wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i szczęśliwi wróciliśmy do domu.