Zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018

Utworzono: piątek, 22, czerwiec 2018

22 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystości rozpoczęły się w kościele parafialnym, gdzie podczas Eucharystii społeczność szkolna dziękowała za miesiące wytężonej nauki i pracy. Po Mszy św. uczniowie i nauczyciele przeszli do szkoły, gdzie odbył się dalszy ciąg uroczystości: przemówienie pani dyrektor Elżbiety Widymy, wręczenie świadectw i nagród najlepszym uczniom oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez uczniów pod opieką nauczycieli: pani Zofii Bednarczuk, pani Aleksandry Chilewicz, pana Karola Chilewicza.  Dekoracja została wykonana przez panią Zofię Greniuk.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji!