Klasy I-III sp na Roztoczu

Utworzono: poniedziałek, 25, czerwiec 2018

102 5238

W dniu 15 czerwca br. grupa 46 uczniów  klas I-III uczestniczyła w wycieczce po Roztoczu. W Suścu spacerowaliśmy malowniczym szlakiem wzdłuż rzeki Tanew, podziwiając piękne wodospady zwane szumami. Następnie udaliśmy się do  kamieniołomów w Józefowie. Weszliśmy na wieżę widokową, skąd  rozciągał się wspaniały widok Roztocza. Ostatnim punktem naszej wycieczki było Górecko Kościelne, gdzie czekały na nas pyszne kiełbaski na gorąco w Karczmie „Szum". Po posiłku uczniowie spędzili czas na zabawach rekreacyjno-sportowych. Ostatnim punktem wycieczki był spacer zabytkową aleją dębową i zwiedzanie kapliczki nad wodą i modrzewiowego  kościoła św. Stanisława. Zadowoleni i pełni wrażeń z bogactwa przyrody roztoczańskiej wróciliśmy do Grabowca.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani przewodnik - pani Zofii. Wycieczka była organizowana przez Biuro Podróży „Antea". Opiekunami wycieczkibyły panie: Lucyna Marnik, Jolanta Bednaruk, Elżbieta Pomazanka, Ewa Radelczuk.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wycieczki w szkolnej galerii zdjęć