Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Przestrzeń wspólna - Modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu

Drukuj

 

 

Drodzy rodzice, uczniowie i sympatycy naszego Zespołu Szkół!

       Szkoła podstawowa przystąpiła do konkursu w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę organizowanego przez Grupę Eurocash. Partnerem naszym są Delikatesy Centrum w Grabowcu.

        Aby wspomóc nasze szanse na modernizację pracowni komputerowej (zakup nowych komputerów) oddaj głos na naszą inicjatywę. Można to zrobić w dwojaki sposób:

1. Oddając głos na naszą inicjatywę poprzez podaną stronę wybierając województwo i powiat, pokażą się wtedy nasza inicjatywa Modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół Im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu

lub 

2. Robiąc zakupy w Delikatesach Centrum w Grabowcu oraz wysyłając zdjęcie paragonu na numer 661 005 990 , można głosować również ze strony dołączając zdjęcie. 

Paragon do 15 zł daje nam 5 pkt, natomiast powyżej 15 zł to 10 pkt.

        Jest to ogromna szansa dla naszej szkoły i gminy, ponieważ mamy możliwość pozyskania funduszy.

Prosimy głosuj na nas i zachęcaj do głosowania znajomych!

 

LH baner www 750x200

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB