Wycieczka do Wioski Przygody „Frajda" w Bliżowie

Utworzono: piątek, 05, październik 2018
P1010015

27 września br. 51-osobowa grupa uczniów z klas drugich, trzeciej i kl. IVa wraz z wychowawcami uczestniczyła w wyjeździe z okazji Dnia Chłopaka do Wioski Przygody „Frajda" w Bliżowie. Uczniowie spędzili tam czas aktywnie i radośnie. Poznali niektóre zwyczaje indiańskie, mieli okazję wbijać gwoździe, strzelać z łuku, szukać ukrytych skarbów. Uczestniczyli też w wielu konkurencjach sportowych: wyścigi w workach, chód w kaczych płetwach, przeciąganie liny i inne. Największą popularnością cieszył się urozmaicony i atrakcyjny tor przeszkód, który każdy uczeń pokonał, nawet niektórzy kilkakrotnie. Na zakończenie wszyscy zjedliśmy pyszne kiełbaski.

Opiekunami wycieczki były wychowawczynie: Lucyna Marnik, Barbara Kondrat, Elżbieta Pomazanka, Hanna Pedowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć