Turniej piłki ręcznej

Utworzono: środa, 31, październik 2018

20181029 103704

W dniu 29 listopada 2018 r. odbył się turniej piłki ręcznej klas V - VII szkoły podstawowej.  Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza  w Grabowcu. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn, które walczyły  o zwycięstwo na boisku. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym". Rywalizacja była bardzo ekscytująca i wyrównana do samego końca turnieju. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwał p. Jarosław Pieczykolan, p. Krzysztof Karczmarz. Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco:

I miejsce (12 pkt.) – VII a;

II miejsce (9 pkt.) – VI a;

III miejsce (4 pkt.) - V a;

IV miejsce (3 pkt.) - VI b;

V miejsce (1pkt.) - VII b.