„Kto Ty jesteś? Polak mały" – świetlicowy konkurs pięknego czytania

Utworzono: piątek, 23, listopad 2018

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę  w świetlicy szkolnej dla kl. I-III został zorganizowany konkurs pięknego czytania „Kto Ty jesteś? Polak mały", który przeprowadzono w dniu 21 listopada 2018 r. Uczestnicy konkursu zobowiązani byli do przygotowania i przeczytania wiersza Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka".

Konkurs przebiegał na dwóch poziomach:
I poziom –  klasy I;
II poziom  -  klasy II i III.

Laureaci konkursu wybrani zostali przez swoich kolegów ze świetlicy, którzy bezpośrednio po konkursie głosowali na swoich faworytów. Wyłoniono następujących zwycięzców:

Klasy I
I miejsce – Julia Kulik
II miejsce – Dominik Sędłak
III miejsce – Izabela Burczyk

Klasy II i III
I miejsce – Maja Skrzyńska
II miejsce – Anita Kaczmara
III miejsce – Amelia Mydlak

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu -organizatorzy konkursu: p. Iwona Kulik i p. Justyna Staszczuk-Mazurek.