Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Sukcesy naszych uczniów w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Drukuj
Utworzono: czwartek, 10, styczeń 2019

 

 

          Zespół z naszej szkoły podstawowej, w składzie: Małgorzata Rachańska, Magda Popek, Julia Wójciuk, Martyna Bałanda, Maja Pijajko, Maja Skrzyńska, Maja Skórka, Anita Kaczmara Nicola Momot, Martyna Winiarska, Amelia Seń, Aleksandra Kołodziej, Wiktoria Jałowicka, Julia Greniuk, Dominika Koszel, Przemysław Deda, Michał Zwoliński, Zuzanna Nowoświatłowska działający pod opieką pana Karola Chilewicza zajął I miejsce w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Miączynie oraz Wójta Gminy Miączyn. Dwie nagrody indywidualne otrzymali: Maja Skrzyńska (I miejsce), Michał Zwoliński (III miejsce). 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB