Klasa sportowa na nartach

Utworzono: środa, 06, luty 2019

51503009 750015108705369 5539723400487895040 n

W ramach kształcenia sportowego uczniowie z kl. IV a w dniach 1 – 2 lutego br. wraz z wychowawczynią panią Hanną Pedowską, wybrali się na stok narciarski do Szopowego. Podczas dwudniowego pobytu pod okiem instruktora narciarstwa uczyli się jazdy na nartach. Wyjazd obfitował w wiele atrakcji, uczniowie mieli zorganizowany kulig, zwiedzieli odwróconą chatkę w Górecku Kościelnym, uczestniczyli w nabożeństwie pierwszych sobót.

Największą atrakcją był nocleg w domkach przy Karczmie Nad Szumem.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu w szkolnej galerii zdjęć