„Pozytywnie Zakręceni" na podium

Utworzono: środa, 06, marzec 2019

P1010919  piewo-Granie w Ekonomiku

5 marca po raz 10 odbyło się „Śpiewo – Granie" w Ekonomiku. Tegoroczny konkurs miał miejsce w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Zamościu, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość p. Andrzeja Wnuka. Do zmagań przystąpiło 25 wykonawców. Zespół„Pozytywnie Zakręceni", reprezentujący naszą szkołę, zdobył II miejsce. W jury zsiedli: Jan Tokarzewski, Witold Paszt oraz Marian Szewera.