Dzień Ziemi 2019

Utworzono: poniedziałek, 06, maj 2019

26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali gazetkę na korytarzu szkolnym, plakaty i hasła propagujące ochronę środowiska oraz życie zgodnie z naturą. Wykonane elementy wykorzystane zostały podczas happeningu ulicami Grabowca. Punktem kulminacyjnym imprezy był skwerek w centrum naszej miejscowości, gdzie pisaliśmy „Listy dla Ziemi", biorąc już po raz trzeci udziałw  ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej ARKA.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z imprezy w szkolnej galerii zdjęć