Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono: środa, 19, czerwiec 2019

19 czerwca 2019 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystości rozpoczęły się w kościele parafialnym, gdzie podczas Eucharystii społeczność szkolna dziękowała za miesiące wytężonej nauki i pracy. Po Mszy św. uczniowie i nauczyciele przeszli do szkoły, gdzie odbył się dalszy ciąg uroczystości: przemówienie pani dyrektor Elżbiety Widymy, wręczenie świadectw i nagród najlepszym uczniom oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez uczniów pod opieką nauczycieli.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć