Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 02, wrzesień 2019
 
 
      2 września społeczność naszej szkoły rozpoczęła rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego złożyła się Msza św. sprawowana w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz część oficjalna podczas której zabrała głos pani dyrektor Elżbieta Widyma. Uczniowie i rodzice uzyskali najważniejsze informacje dotyczące nauki w nowym roku szkolnym. Nie zabrakło też okolicznościowej części artystycznej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Po akademii odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB