Sztafetowe Biegi Przełajowe

Utworzono: wtorek, 01, październik 2019

W dniu 27 września  br. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Zamościu. Sztafeta żeńska w składzie: Góra Anna, Chudoba Julia, Walikowska Weronika, Gąska Martyna, Flis Klaudia, Kamińska Kinga zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Natomiast sztafeta męska w składzie: Panas Paweł, Kołodziej Łukasz, Kaczmara Erwin, Sieczkarz Kacper, Sowiński Mateusz, Nowaczewski Mateusz wywalczyła II miejsce. Gratulujemy sukcesów.