III miejsce naszych dziewcząt

Utworzono: środa, 11, marzec 2020

Dyplom - III miejsce dziewczeta siatkówka Copy

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w składzie: Weronika Bernard (kl. VIa), Julia Chudoba (kl. VIa) , Klaudia Flis (kl. Va), Martyna Gąska (kl. VIa), Anna Góra (kl. VIa), Julia Greniuk (kl. VIb), Kinga Kolodziejczuk (kl. VIb), Kaja Staszczuk (kl. VIa), Weronika Walikowska (kl. VIa), Martyna Winiarska (kl. VIa) zajęła III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt zorganizowanych przez  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, które odbyły się 10 marca br. w Tomaszowie Lubelskim.