Nauczanie zdalne

Utworzono: piątek, 13, marzec 2020

fot

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych informujemy, że w tym czasie nasi uczniowie otrzymają wsparcie od swoich nauczycieli, którzy drogą elektroniczną przez:

• dziennik elektroniczny,
  • mailing do rodziców i uczniów,
  • bezpośredni kontakt elektroniczny (SMS, MMS, Facebook)

przekazują materiały edukacyjne do samodzielnej pracy w domu, która pozwoli utrwalić poznaną wiedzę, rozbudzi zainteresowania oraz efektywnie wpłynie na wykorzystanie czasu spędzanego w domu. Uczniom klasy III LO i VIII szkoły podstawowej pozwoli przygotowywać się do egzaminów zewnętrznych.