Nauczanie zdalne – online

Utworzono: piątek, 20, marzec 2020

Już drugi tydzień zajęcia lekcyjne w szkołach są zawieszone, od kilku dni nauczyciele, wychowawcy starają się Was wspierać i nauczać zdalnie. Jest to nowa, ciągle zmieniająca się sytuacja dla każdego z nas. Nie wiemy jak długo pozostaniemy w domach, proszę Was o wyrozumiałość, współpracę, stały kontakt z nauczycielami i wychowawcami.

Apeluję o pozostanie w domach oraz zwracanie uwagi, aby Wasi bliscy którzy wrócili z zagranicy stosowali się do zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dla usprawnienia naszej współpracy poniżej zamieszczamy informacje, które pozwolą Wam rodzicom zapewnić odpowiednie i bezpieczne warunki do nauczania zdalnego.

Elżbieta Widyma

Dyrektor Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu