Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Komunikat

Drukuj
Utworzono: piątek, 16, październik 2020

 

KOMUNIKAT

                W  związku z tym, że powiat zamojski znalazł się w strefie  żółtej od 19 października będą zmiany w dowożeniu oraz planie zajęć dla uczniów klas I-III.

1. Zmiany w planie nauczania  - klas I-III. Uczniowie  rozpoczynają lekcje o 8:45 i kończą o godzinę później. Dla uczniów dojeżdżających autobusami, dowożonych przez rodziców  oraz uczniów rodziców pracujących do czasu rozpoczęcia lekcji  będą zorganizowane zajęcia świetlicowe.

2. Zmiany w dowożeniu od poniedziałku:

- dodatkowy kurs autobusu dla dzieci z przedszkola: oddziałów „0” i Starszaków oraz  uczniów  klas I-III szkoły podstawowej  – trasa IV:  Tuczępy (Ostków) – Tuczępy - Wólka Tuczępska - Majdan Tuczępski – Skomorochy Duże – Skomorochy Małe (godziny  przyjazdu i odjazdu wg załączonego harmonogramu),

-  dodatkowy kurs autobusu szkolnego Gimbus dla dzieci przedszkola: oddziałów „0” i Starszaków oraz uczniów klas I-III – trasa III: Szystowice – Bereść .

Z pozostałych miejscowości, które nie są ujęte w dodatkowych kursach,  uczniowie z przedszkola i szkoły podstawowej jadą razem wg harmonogramu dowożenia.

 

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB