Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

INFORMACJA

Drukuj
Utworzono: piątek, 16, październik 2020

 

Ważne informacje!

W poniedziałek 19 października przedszkole i szkoła podstawowa wraca do normalnej pracy stacjonarnej pamiętając o przestrzeganiu reżimu sanitarnego wynikającego z zaleceń GIS
i MEN:

  • maseczki obowiązują uczniów, nauczycieli i pracowników w przestrzeniach wspólnych (szatnia, korytarz, świetlica, pokój nauczycielski) oraz w autobusach szkolnych,
  • wchodząc do szkoły pamiętamy o dezynfekcji dłoni oraz częstym myciu rąk,
  • w przestrzeniach wspólnych zachowujemy dystans społeczny,
  • do szkoły obowiązuje zakaz wejścia osób trzecich (w tym rodziców).

W związku z tym, że powiat zamojski jest w strefie żółtej, gdzie w transporcie publicznym jest ograniczenie liczby osób – zajętych może być 50 proc. miejsc, zmianie ulega harmonogram dowożenia, dochodzą dodatkowe kursy na niektórych trasach.

Od poniedziałku uczniowie kl. I – III będą rozpoczynać zajęcia lekcyjne od godz. 8.45. Szczegółowe informacje w tym zakresie przekażą wychowawcy klas w dzienniku elektronicznym, a nowy harmonogram dowożenia zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły.

W trosce o zdrowie uczniów 13 października w szkole została przeprowadzona dezynfekcja
i ozonowanie.

Jednocześnie informuję, że dyrektor szkoły nie ma podstaw prawnych, które pozwalają jemu samodzielnie podjąć decyzję o zawieszeniu zajęć i przejściu na nauczanie zdalne, o tym decyduje Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB