Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów

Utworzono: wtorek, 10, listopad 2020

Ślubowanie1

Uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia odbyła się w naszej szkole 26 października. Do ślubowania przystąpiło 24 uczniów klasy pierwszej  przygotowanych pod kierunkiem wychowawczyni pani Barbary Kondrat. Pierwszoklasiści   zaprezentowali wierszyki i zaśpiewali piosenkę, wykazali się wiedzą pozwalającą być pełnoprawnym uczniem szkoły. Po ślubowaniu Pani dyrektor Elżbieta Widyma  dokonała aktu pasowania na ucznia, wręczyła legitymacje szkolne.  Najmłodsi uczniowie  otrzymali upominki od Dyrekcji szkoły, wychowawczymi, a także rożki obfitości od rodziców. Ta wyjątkowa uroczystość miała w tym roku innych charakter niż dotychczas, odbyła się bez udziału rodziców oraz starszych kolegów, z zachowaniem szczególnej ostrożności ze względu na panującą epidemię koronawirusa.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć