Konkurs recytatorski kl. I - III „Wiersz o Ojczyźnie”

Utworzono: wtorek, 10, listopad 2020

fot2

W ramach obchodów 102 Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w kl. I-III szkoły podstawowej został zorganizowany konkurs recytatorski „Wiersz o Ojczyźnie”, który odbył się w dniu 6 listopada 2020 r. Mimo panującej pandemii wzięło w nim udział 18 recytatorów.

Komisja konkursowa w składzie: p. Daria Kodeniec, p. Ewa Radelczuk po wysłuchaniu recytacji wszystkich uczestników konkursu wyłoniła następujących zwycięzców.

Klasy 1

I miejsce - Maja Swatko

Klasy 2

I miejsce - Patrycja Kulik 2b

II miejsce –Wiktoria Baj kl2b

III miejsce - Nina Staszczuk -2b

Klasy 3

I miejsce - Alicja Bednarczyk kl.3b

II miejsce - Adam Woźniak kl. 3b

III miejsce – Julia Kulik kl. 3a

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Nagrody książkowe dla laureatów ufundowała dyrekcja szkoły. Konkurs zorganizowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Lucyna Marnik, Jolanta Bednaruk vel Bednarczuk, Dorota Diduch.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć