Rozstrzygnięcie konkursu na grę planszową

Utworzono: wtorek, 17, listopad 2020

6 listopada miało miejsce wręczenie nagród w konkursie na grę planszową. Konkurs miał na celu połączenie założeń programu „Trzymaj Formę!" z obchodzonym w październiku Europejskim Tygodniem Kodowania. Komisja w składzie p. Joanna Szatraj – szkolny koordynator Programu „Trzymaj Formę!", p. Magda Steć – nauczycielka plastyki  oraz p. Karol Chilewicz – nauczyciel informatyki postanowili wyróżnić prace następujących uczniów:

miejsce I – Antoś Szatraj, klasa 1

miejsce II – Wiktoria Baj, klasa 2b

Oliwka i Dominik Szpak, kl. 3b i 2a

miejsce III – Ania Kozak, klasa 1

Nagrodami w konkursie były gry planszowe.

Gratulujemy!