Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Świąteczna Paczka

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 28, grudzień 2020

 

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń”

Phil Bosmans

fot

 

        Uczniowie z klasy 6 a wysłali kartki świąteczne do jednego z Rodzinnych Domów Serca w województwie pomorskim, znajdującego się pod opieką Fundacji „Chatka Nadziei”.

      Postanowili jednak, odnajdując w sobie ducha i prawdziwe przesłanie Świąt Bożego Narodzenia, dołączyć do nich różnorodne słodkości, o które prosiły te dzieci Świętego Mikołaja.

       Nasi uczniowie, jak zawsze, wykazali się głęboką wrażliwością i otworzyli swoje serca dla rówieśników, którzy potrzebują wsparcia.

      Dziękuję za bezinteresowną chęć czynienia dobra, pomoc i życzliwość Uczniom z klasy 6a oraz Rodzicom, bez których cała ta akcja nie byłaby możliwa.

 

Agata Łaszyńska – Sioma

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB