Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Christmas Cards Exchange

Drukuj
Utworzono: środa, 30, grudzień 2020

 

Dont Forget Gift Funny Christmas Card 1

 

       W okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych. Uczniowie klas IV- VII pod kierunkiem  p. Magdy Steć  wykonali kartki różnymi technikami plastycznymi.  Życzenia  w języku angielskim  oraz krótkie listy opisujące tradycje świąteczne w Polsce przygotowali uczniowie klasy 8 a. Kartki wysłano drogą elektroniczną i tradycyjną do kilku szkół w Polsce, jak i szkoły w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Turcji i Hiszpanii. Ponadto dla uczniów ze szkoły w Turcji z którą klasa 8 realizuje projekt eTwinning uczniowie przygotowali kartki wirtualne, poznając elementy tworzenia grafiki przy użyciu programu CANVA. Ósmoklasiści otrzymali już wiele pięknych kartek od kolegów z Anglii i Turcji, którzy opisali swoje zwyczaje i tradycje świąteczne w języku angielskim. Drogą elektroniczną otrzymaliśmy piękną prezentację od uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli. Nadal czekamy na kartki z Hiszpanii i Niemiec. Uczniowie biorąc udział w projekcie doskonalili umiejętność komunikacji w języku angielskim oraz wykorzystali swoje zdolności plastyczne oraz kreatywność przygotowując wyjątkowe kartki świąteczne. Opiekunkami projektu były panie Aleksandra Chilewicz i Magda Steć.  

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu oraz prezentacji z otrzymanymi kartkami i pracami naszych uczniów.

Kartki z Nowej Pogorzeli.pdf

REALLY HAPPY NEW YEAR !.pdf

Christmas Cards Exchange.mp4


Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB