Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Akcja charytatywna ,,I Ty możesz zostać świętym Mikołajem"

Drukuj
Utworzono: wtorek, 05, styczeń 2021
 
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". 

Jan Paweł II

 

        Przed świętami w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna ,,I Ty możesz zostać świętym Mikołajem" na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Zamościu.

       Święty Mikołaj przybył do potrzebujących razem z ludźmi wielkiego serca, którzy tak chętnie zaangażowali się w naszą akcję. Udało się zebrać  wiele przydatnych rzeczy, zarówno produktów  spożywczych, jak i kosmetyków czy artykułów papierniczych. Nie zabrakło również paczek przygotowanych specjalnie dla indywidualnych osób. Była to odpowiedź na listy, które podopieczni DPS wysłali do św. Mikołaja. Dodatkowo uczniowie przygotowali piękne kartki świąteczne z życzeniami.

       Dziękujemy wszystkim Darczyńcom – Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Mieszkańcom Naszej Gminy – tym, którzy pomogli spełnić marzenia podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Zamościu. Podziękowania kierujemy również do sklepów – Groszek Grabowiec oraz Delikatesy Centrum –za możliwość zorganizowania zbiórki oraz za Państwa wkład.

      Dzięki naszej wspólnej, bezinteresownej pomocy Święta Bożego Narodzenia zyskały prawdziwy blask, bowiem ,,dawać to nie znaczy tracić". Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY za każdy przejaw Państwa życzliwości.
 
       Inicjatorkami akcji były p. Urszula Kwiatkowska, p. Aleksandra Chilewicz oraz p. Magda Steć.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB