Pierniczki dla Hospicjum Santa Galla

Utworzono: poniedziałek, 11, styczeń 2021

W ramach wolontariatu uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Bądźmy razem na święta". Tym razem upiekli pyszne i pachnące pierniczki dla podopiecznych Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. To czas, kiedy z radością dzielimy się z innymi.  Takie akcje zawsze rozwijają świadomość, że ktoś jest w potrzebie, a poczucie przyjemności z dawania innym jest bezcenne i ponadczasowe. Dzięki wolontariuszom mogliśmy stworzyć w Hospicjum atmosferę świątecznego czasu. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej akcji: dzieciom oraz ich rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy.