Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w naszej szkole

Utworzono: czwartek, 11, luty 2021

03 29FinalWOSP2021 logo29serce podglad

31 stycznia 2021 odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem styczniowej zbiórki był zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii, a tegoroczne hasło „Gramy z głową" wpisało się w historię największej orkiestry świata.

29. Finał WOŚP był inny niż zwykle, ponieważ datki były zbierane wyłącznie na terenie szkoły.  Pomimo trudności uczniowie z klas I -III oraz przedszkola wraz z pracownikami szkoły nie zawiedli nas. Jak zawsze wykazali się hojnością i dzięki temu udało nam się nazbierać 925, 58 zł.

Wszystkim z całego serca dziękujemy za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!