Zabawy na śniegu – kulig w klasie I sp

Utworzono: piątek, 12, luty 2021

Zima w pełni, w końcu pokazała co potrafi: sypnęła śniegiem. Dzieci kochają zabawy na śniegu i wszelkie aktywności zimowe na powietrzu, im więcej śniegu, tym lepiej. Idąc dalej tym tropem, uczniowie klasy I aktywnie uczestniczyli w zorganizowanym dla nich kuligu (dla niektórych uczniów było to pierwsze w życiu doświadczenie). Kulig to jest coś, co dzieciaki naprawdę lubią. Dzieci miały możliwość pogłaskania koników, niektóre dzieci miały ze sobą cukier dla konia. Radości było mnóstwo.