Informacja na stronę internetową szkoły

Utworzono: poniedziałek, 15, luty 2021

W klasach 1-3 szkoły podstawowej zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Zajęcia przeprowadzono na podstawie scenariuszy i materiałów (filmów, spotów, plików muzycznych) udostępnionych na stronie internetowej www.sieciaki.pl oraz materiałów przygotowanych przez nauczycieli. Uczniowie uczestniczyli w konkursie „Bezpieczny Internet – quiz dla uczniów klas I-III”.