Utworzono: poniedziałek, 15, luty 2021

Karnawał  to miła tradycja przepełniona zabawą i muzyką, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci (bal przebierańców), to często dzień wyczekiwany przez wiele tygodni, dzień niezwykły, pełen radości, dostarczający wiele emocji i pozytywnych wrażeń. Dzień, kiedy można się przebrać za ulubionego bohatera z bajki lub filmu dla dzieci. Tak też było u nas w klasie I. Chociaż ograniczały nas obostrzenia w czasie pandemii COVID – 19, to we własnym gronie uczniowie klasy I świetnie się bawiły.