Klasa 2b na kuligu

Utworzono: środa, 17, luty 2021

15 lutego przy sprzyjającej pogodzie, klasa 2b (100 % frekwencja!)  udała się na kulig. Dzieci odpowiednio ubrane, z dobrym humorem i ciekawe atrakcji jazdy saniami z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Gdy podjechał zaprzęg konny powożony przez pana Jarka podzieliliśmy klasę na 2 grupy, wsiedliśmy na sanie i pojechaliśmy w śnieżną dal.  Towarzyszyła nam radość, podziwianie zimowego  krajobrazu, dostrzegliśmy parę łabędzi i fruwające czaple przy źródełku. Po powrocie czekały na nas upieczone  przez  rodziców Oliwki cieple kiełbaski i ziemniaki. Dzieci korzystały ze śniegu, zdobyły śnieżną górę nazwaną przez nich „Grabowiecki Mont Everest", rzucały się śnieżkami, robiły aniołki na śniegu. Radości było co nie miara.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie kuligu i – oczywiście- panu Jarkowi.